حمایــت هــای مالی نیکوکاران

نحوه واریز کمک‌های نقدی به حساب انجمن تالاسمی بدین صورت می‌باشد که شما نیکوکار محترم و مهربان می‌توانید از‌روش های زیر برای کمک مالی به بیماران تالاسمی اقدام نمایید و در این راه‌ما را همراهی کنید . بانک هایی که این مرکز در آن‌ها دارای حساب می‌باشد به شرح ذیل است: بانک ملت بانک پاسارگاد بانک ملی بانک پارسیان بانک سامان بانک شهر بانک سپه

انتقال کارت به کارت

کارت های عضو شبکه شتاب

بانک ملی

0000 - 0000 - 0000 - 0000

انتقال بین بانکی ( شبا )

از مبدا کلیه کارت های بانکی

بانک ملی

0000 - 0000 - 0000 - 0000

واریز به حساب بانکی

مراجعه به شعب بانک ها

بانک ملی

0000 - 0000 - 0000 - 0000

صدقه آنلاین

اهمیت صدقه دادن از گذشته توسط پدر و مادرها همیشه گوشزد شده است و زمانی که اتفاق بدی رخ می‌دهد، بزرگان می‌گویند که باید کمکی کنی و دست نیازمندی را بگیری. صدقه دادن نه تنها باعث افزایش مال شما می‌شود، بلکه رزق و روزی را به زندگی شما وارد می‌کند. ارزش صدقه دادن آنقدر زیاد است که خداوند متعال چندین بار در آیات خود ذکر کرده و اهمیت آن را توضیح داده است. شما می‌توانید با کمک‌های هرچند اندک، در تأمین نیاز مستمندان کمک کنید؛ به این ترتیب انجمن تالاسمی به عنوان یک مرکز مردم نهاد، تلاش دارد تا به بیماران تالاسمی کمک کند. شما نیز می‌توانید در صورت تمایل، صدقه‌های خود را به صورت آنلاین به درگاه انجمن تالاسمی واریز کنید تا در زمینه درمان و تامین معاش بیماران تالاسمی، هزینه شود.
مبالغی که شما برای انجمن تالاسمی واریز می کنید، صرف موارد مورد نیاز بیماران می شود. و چقدر زیبا است اگر بدانید که این هزینه‌های کوچک و حتی کم شما نیز مانند قطره‌های کوچک و ارزشمند در دریا جمع شده و کودکان زیادی را خوشحال می‌کند. با پرداخت صدقه آنلاین بیماران پروانه ای، کمک هزینه معاش این نیازمندان را فراهم کنید.


اهمیت صدقه دادن

خیلی از موسسه‌های مختلف، ماهانه به شما باکس‌هایی را می‌دهند تا صدقات خود را در آن واریز کنید، سپس بعد از گذشت یک ماه برای تحویل آن به درب منزل شما می‌آیند؛ اما با پیشرفت علم ارتباطات، شما می‌توانید صدقه آنلاین بدهید و مطمئن باشید که در راه درستی خرج می‌شود. خیلی از سودجویان امکان دارد که صدقات شما را در راه‌های به غیر از کمک به نیازمندان استفاده کنند که شما با پرداخت صدقه آنلاین به انجمن تالاسمی می‌توانید از این قضیه که حق به حق‌دار خود می‌رسد، مطمئن شوید. همیشه می‌گویند که صدقه 70 بلا را از جان آدم و خانواده او به دور می‌کند و احتمالا تا به حال اثر آن را متوجه شده باشید. به این ترتیب شما با شاد کردن دل یک فرد مظلوم رنج کشیده، انرژی مثبت به سمت شما می‌آید و از این طریق می‌توانید در زندگی خود سلامتی و شادی را وارد کنید.
انجمن تالاسمی سعی دارد تا از همه راه‌های ممکن، خدمات ارزنده‌ای را به بیماران تالاسمی دهد تا بیماران بتوانند برای لحظه‌ای درد خود را فراموش کنند و به زندگی عادی بپردازند. صدقات دریافتی برای تامین دارو و پانسمان بیماران می‌شود؛ همان‌طور که می‌دانید به دلیل تحریم ها واردات پانسمان و داروهای خاص با مشکلات جدی روبه‌رو شده و انجمن تالاسمی با وجود شرایط خاص سعی دارد با حمایتهای خیرین نیک اندیش به بیماران پروانه ای خدمت رسانی کند.اگر شما هم قصد دارید تا در این راه بزرگ کمک خرج و حامی بیماران تالاسمی باشید، با دادن صدقه آنلاین، دل آن‌ها را شاد کنید.


شرایط صدقه دادن

صدقه دادن شرایط مختلفی دارد که باید نسبت به آن آگاه باشید:

  • - قبل از هر چیزی باید بدانید مالی که می‌خواهید صدقه بدهید، باید حلال باشد.
  • - همیشه می‌گویند کار خیر زمانی که آشکارا نباشد، ثواب بیشتری دارد. شما با پرداخت صدقه آنلاین هویتتان پنهان می کنید.
  • - نیت شما برای دادن صدقه باید پاک باشد. به طور مثال اگر از زور و اجبار صدقه می‌دهید، بدانید که انجام ندادن آن خیلی بهتر از انجامش است. زمانی که می‌خواهید مبلغی را به نیازمندی کمک کنید، باید از صمیم قلب و با خلوص نیت آن را انجام داده تا برکت و سلامتی وارد زندگی شما شود.
  • - منت گذاشتن و به روی نیازمند آوردن گناه است که خداوند متعال افراد را نسبت به آن منع کرده و شاید شما هم افراد زیادی را بشناسید که برای خودنمایی به فقیران کمک می‌کنند. این کار نه تنها ثوابی نخواهد داشت، بلکه باعث شکستن قلب نیازمندان نیز می‌شود.

پرداخت صدقه آنلاین به انجمن تالاسمی

اگر قصد کمک به نیازمندان تالاسمی را دارید، همین حالا از طریق شماره حساب انجمن تالاسمی، صدقه آنلاین خود را پرداخت کنید تا در زمینه تهیه دارو و اقلام مورد نیاز بیماران صرف شود. بیماران رنج کشیده انجمن تالاسمی هر روز در انتظار کمک‌های مادی و معنوی شما هستند و بدانید که لبخند را به آنان هدیه خواهید داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صدقه آنلاین با شماره تماس‌هایی که در زیر صفحه وجود دارد، ارتباط برقرار کنید.