کــمک هــای معنــوی شــما

در کنار شــما ستــاره می شویــم

نحوه واریز کمک های نقدی به حساب خانه ای بی بدین صورت می باشد که شما نیکوکار محترم و مهربان می توانید از روش های زیر برای کمک مالی به بیماران پروانه ای اقدام نمایید و در این راه ما را همراهی کنید . بانک هایی که این مرکز در آنها دارای حساب میباشد به شرح ذیل است: بانک ملت بانک پاسارگاد بانک ملی بانک پارسیان بانک سامان بانک شهر بانک سپه زندگی شاید به کوتاهی پرواز پروانه ای باشد و کمک امروز تو لبخندی خواهد شد بر لبان زخمی یک پروانه...

اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه

آحاد مختلف جامعه شناخت بسیار کمی نسبت به بیماری تالاسمی دارند، معرفی این بیماری و مشکلات آن به همراه معرفی انجمن تالاسمی به عنوان تنها نهاد رسمی حمایت از بیماران تالاسمی، گام بسیار موثری ست. بیماران تالاسمی اغلب بدلیل رفتار بد جامعه با آنان که از عدم آگاهی نشأت می گیرد منزوی و خانه نشین می شوند و علیرغم علاقه زیادی که به حضور در اجتماع و انجام فعالیت های اجتماعی دارند، ترجیح می دهند از جامعه دور باشند تا رفتار دیگران آنها را آزار ندهد. آموزش نحوه صحیح برخورد با بیماران تالاسمی می تواند نقش موثری برای حضور این عزیزان در سطح اجتماع ایفا کند.

تبلیغات در فضای مجازی

انجمن تالاسمی اهمیت بسیار زیادی برای فضای مجازی قائل است زیرا از این طریق می توان به ساده ترین شکل ممکن و در سریعترین زمان ممکن مشکلات بیماران را منتشر کرد و از مردم درخواست حمایت معنوی و مادی داشت. بنابراین شما خیر نیکوکار می توانید با معرفی رسانه های مجازی انجمن تالاسمی مانند وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام انجمن تالاسمی به دوستان خود، به بیماران هدیه بزرگی تقدیم کنید.

شرکت در کمپین حمایت از بیماری تالاسمی

بیماری تالاسمی یکی از خاص ترین بیماری های دنیاست و بیماران مبتلا به این بیماری از درد و رنج های بسیار فراوان به ستوه می آیند، اما متاسفانه در کشور ما ای بی هنوز به عنوان بیماری خاص به رسمیت شناخته نشده است. با حمایت از این کمپین لطف بزرگی در حق کودکان تالاسمی می کنید.