عضویت در انجمن تالاسمی ایران

Image

 مزایای عضویت در انجمن تالاسمی ایران

  • شرکت در رویداد های علمی شامل همایش ها، کنفرانس ها و کارگاه های انجمن

  • امکان شبکه سازی و ارتباط با متخصصین عضو انجمن

  • دریافت کارت و گواهی عضویت

  • دریافت خبرنامه

علاوه بر موارد فوق، عضویت در این انجمن مزیت های دیگری را در پی دارد. از علاقمندانی که واجد شرایط هستند دعوت می نماییم که برای بهره مندی از این مزایا با دفتر انجمن تماس حاصل نمایند.

انواع عضویت و تعرفه ها

انجمن تالاسمی ایران

عضویت وابسته (دانشجویی) 


 مقطع کارشناسی 

عضویت وابسته (دانشجویی) 


 مقطع کارشناسی ارشد 

عضویت پیوسته 


فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا

عضویت پیوسته 


فارغ التحصیلان مقطع دکترا و اعضای هیئت علمی

عضویت آزاد


افراد حقوقی، شرکتها و موسسات

Image

کارت عضویت

پس از گذراندن مراحل ثبت‌نام به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجمن، درخواست شما توسط دبیرخانه بررسی و پس از تایید کارت عضویت برای شما صادر خواهد شد
پس از صدور کارت از طریق راه‌های ارتباطی که در هنگام ثبت نام ارائه فرمودید، پیامی مبنی بر تکمیل فرآیند صدور به شما ارسال می‌گردد. در این مرحله پس از هماهنگی می‌توانید با مراجعه به نشانی دفتر انجمن نسبت به تحویل کار اقدام نموده یا درخواست ارسال به آدرس پستی نمایید.

Image

گواهی عضویت

تمامی اعضای حقیقی و حقوقی انجمن می‌توانند گواهی‌نامه عضویت خود را دریافت نمایند. پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام و تایید عضویت در انجمن، می‌توانید از طرق زیر گواهی‌نامه خود را دریافت کنید.

  • 1. دریافت گواهی‌نامه دیجیتال
    جهت اخذ گواهی‌نامه به صورت الکترونیک به سایت وارد شده و از طریق پیشخوان کاربری بر روی لینک «دریافت گواهی عضویت» کلیک نمایید.
  • 2. دریافت گواهی‌نامه چاپی
    در صورت تمایل به دریافت گواهی‌نامه چاپی (Hard Copy) درخواست خود را از طریق صفحه «گواهی‌نامه چاپی» ثبت نمایید. پس از صدور گواهی‌نامه با مراجعه به دفتر انجمن زیست شناسی می‌توانید گواهی خود را تحویل بگیرید و یا در فرم ثبت درخواست با ذکر آدرس پستی، گواهی‌نامه خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.